Malované zboží už vám do vánoc nejsme schopni z kapacitních důvodů dodat, pouze přírodní......objednávat malované i nadále samozřejmě můžete, ale všechny objednávky s malovaným zboží budou dodány až v lednu. Děkujeme za pochopení :-)
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Doprava a platba
Druhy plateb

Platbu v tuto chvíli můžete volit jen  předem - bankovním převodem.

Po špatných zkušenostech se společností  ComGate Payments, a.s.  jsou zatím online platby a platby rychlým převodem zrušeny - bohužel společnost posílala platby pozdě a v případě zrušení objednávky trvalo týden, než zákazníkovi platbu vrátila.

 

Druhy dopravy

Zasíláme už pouze  Zásilkovnou nebo PPL.

Bohužel po špatných zkušenostech Českou poštu nevyužíváme a využívat nebudeme.

Doporučujeme vám především Zásilkovnu (bohužel od května 2022 výrazně podražila), protože je v tuto chvíli většinou nejrychlejší a nejspolehlivější - ale samozřejmě záleží na vašich zkušenostech.

 

 

Typ dopravy "KŘEHKÉ" je povinné zvolit u zboží, které musíme vystužit dřevěnými deskami, aby se při přepravě nezlomily-  tzn. hlavně psací písma nebo jména, svatební zápichy... U ostatního zboží, pokud zvolíte SLUŽBU KŘEHKÉ balíme většinou do kartonových desek, abychom vystužily a neprasklo to (platí pouze pro službu KŘEHKÉ).

I nadále u  této služby můžete volit  dopravce - Zásilkovnu (do 70 cm) nebo PPL - ta je ale zpoplatněna cenou 180 (upravíme v objednávce).

 

PPL je nutno zvolit  u velkých zakázek, které by Zásilkovnou přišly draho (rozměr nad 60 cm nebo velkoobjemové zakázky jako je více beden, krabiček atd...) a nebo když na zboží skutečně velmi spěcháte  a chcete je na adresu - doručuje  v 99% hned druhý den po odeslání.

 

Na Slovensko už doručujeme jen přes Zásilkovnu, Slovenská pošta vychází i přes nízkou hmotnost velmi draho.

Pokud byste chtěli poslat KŘEHKÉ zboží přímo na adresu přes Zásilkovnu, napište to do poznámky v objednávce - jen počítejte, že se cena navýší na 8 Eur.

Naše výhody

Zakázková výroba na přání

Originalita

Rychlá komunikace   (7 dní v týdnu)

Poštovné zdarma nad 3000 Kč

 

Můžete nás najít
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz